
Стабілізатор XL6009 підвищувальний/знижуючий стабілізатор напруги
76,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 340-07-32
Андрiй - +380 (93) 429-63-44Андрiй
- +380 (67) 975-32-15Андрiй
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатор напругиXL6009 регульований. Призначений для стабілізації встановленої напруги на рівні вище чи нижче вхідного.
Увага!!! Модуль не має захисту від переплюсовки та короткого замикання.
Основні характеристики:
Вхідна напруга: 4 - 30 В;
Вихідна напруга: 1.25 - 35 В
Вихідний струм (піковий): 4 А
Вихідний струм (максимальний при довгостроковій роботі): 2 А
Частота перетворення: 400 кГц;
КПД: до 94%;
Рабочий діапазон температур: від -20 C до + 85 ° C
Розмір (Д х Ш х В): 48 * 25 * 14 мм;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 4 В |
| Максимальна вхідна напруга | 30 В |
| Вихідний струм, не більше | 4 А |
| Вихідна напруга | 35 В |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| ККД, не менше | 94 % |
| Тип стабілізатора | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,50 ₴
