
Батарейний відсік для 2 акумуляторів 18650 (послідовне з'єднання) з вимикачем
66,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 340-07-32
Андрiй - +380 (93) 429-63-44Андрiй
- +380 (67) 975-32-15Андрiй
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей батарейний відсік із вимикачем призначений для двох акумуляторів 18650 . Для швидкої зміни та під'єднання акумуляторних батарей. З'єднання батарей послідовне.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип батарейки | 18650 |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Покриття контакту | Нікель |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,60 ₴

