
Модуль управления зарядкой XH-M608 (HCW-M631), контроллер заряда и разряда
157,50 ₴
- В наличии
- +380 (93) 429-63-44Андрей
- +380 (67) 975-32-15Андрей
Контролер XH-M608 (HCW-M631) використовують для управління зарядом та розрядом акумуляторів. Крім цього, його можна застосовувати як вольтметр. Напруга живлення контролера 6-40 В. На панелі керування є можливість налаштування різноманітних режимів. Модуль контролю заряджання акумулятора може бути використаний для заряджання акумуляторів з широким діапазоном напруги.
Характеристики:
-
Живлення: DC 6-40 В;
-
Модель: XH-М608 (HCW-M631)
-
Тип: модуль зарядки та розрядки акумулятор
-
Реле: SRD-05VDC-SL-C;
-
Вбудований вольтметр: так;
-
Струм зарядки: до 10 А;
-
Точність відображення: 0,1 В
-
Точність управління: 0,1 В
-
Помилка напруги: +/-0,1 В
-
Розмір : 66*46*16 м
-
Колір: синій
-
Колір дисплея: червоний
Налаштування:
Кнопка set – вхід у режим налаштувань, кнопки +/- зміна параметрів
P0 - Режими роботи
U – вольтметр. Реле ніколи не спрацьовує.
P - захист. Реле замкнуте, коли напруга всередині встановленого діапазону
C – зарядка. Реле замикається за нижнім параметром і розмикається по верхньому
F – розрядка. Реле замикається за верхнім параметром і розмикається по нижньому
P1 - Нижня межа напруги
P2 - Верхня межа напруги
P3 - Таймер зарядки-розрядки у хвилинах (0 - вимкнено)
Р4 - калібрування вольтметра.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Напряжение зарядки | 40 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Количество режимов заряда | 3 |
| Наличие вольтметра | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 66 мм |
| Высота | 16 мм |
| Ширина | 46 мм |
- Цена: 157,50 ₴